Prośba o modlitwę

Prośbę o modlitwę napisaną w języku polskim lub angielskim należy wysłać na adres:

prayers.MI.europe@gmail.com

Wcześniej wiele osób z Europy zwracało się do nas z prośbą aby stworzyć możliwość łatwego wysyłania próśb o modlitwy do Rinpocze i wyświęconej Sanghi. Odpowiadając na to wprowadzamy nowy adres e-mail Europejskiego Mindrolling International na potrzeby osób w Europie.

Od teraz, wszystkie przesłane na ten adres prośby, będą niezwłocznie przekazywane do J.E. Dzietsün Khandro Rinpocze a wszelkie modlitwy wypełnione przez Sanghę mnichów i mniszek w Klasztorze Mindrolling i Centrum Samten Tse Retreat.

Przy wysyłaniu takiej prośby, pamiętajcie o określeniu rodzaju modlitw o które prosicie: kjabten (modlitwy o ochronę dla żyjących) czy ngöten (modlitwy za zmarłych).

Jeśli ktoś ma specjalną prośbę, prosimy uwzględnić to w e-mailu.

Tradycyjnie, aby ustanowić/nawiązać związek z osobą czy też grupą osób dla których dane modlitwy mają być wykonane, przekazuje się darowiznę pieniężną lub inną ofiarę. Darowizn pieniężnych można dokonać na podane konto bankowe, podając w opisie “donation” i swoje pełne imię i nazwisko. Konto jest prowadzone w Euro. W e-mailu podajemy zdeklarowaną kwotę.

Aby otrzymać dane banku potrzebne do dokonania przelewu prosimy wysłać zgłoszenie do Samten Tse Polska.

Za niedogodności przepraszamy. Dziękujemy za poświęcenie czasu na procedurę.